• PDF Kataloğu İndir
  • Projeyi Takip Et

Panula Balat E-Bülten'ine üye olurken edinmek istediğimiz bu bilgiler, ilgi alanlarınıza yönelik sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir.

Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde tutulmaktadır. Onay vererek bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacaktır. İstediğiniz takdirde, bülten üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Sözü geçen tüm bu işlemler ve sizinle iletişimde olmamız için vermiş olduğunuz E-Posta Adresinizin geçerli bir posta adresi olması gerekmektedir.

Firmamız siz kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden bazı formlar yolu ile siteden talep etmektedir. Firmamız bilgisayarlarında güvenli bir ortamda toplanan bu bilgiler, (dönemsel promosyonlar, çeşitli kampanya çalışmaları, kullanıcı profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri/kullanıcı profili “kategorizasyonu” çalışmalarında) sadece firmamız bünyesinde kullanılmaktadır.

Firmamız üyelik formlarından topladığı bazı bilgileri, söz konusu üye kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de kesinlikle satmamaktadır.

Panula Balat E-Bülten'inden çıkmak için, E-Posta’nın altında bulunan, üyelikten çıkmak istiyorum bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıntılardaki Farkı Keşfet

ebülten, bülten, bulletin, panula

abonelik şartları, e-bülten, e-bulletin

Panula Balat E-Bülten'inden çıkmak için, E-Posta’nın altında bulunan, üyelikten çıkmak istiyorum bağlantısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Sizi arayalım

GösterGÖSTER
GizleGİZLE