• PDF Kataloğu İndir
  • Projeyi Takip Et

Şıklığın ve Zerafetin Mimarisi

Bütünüyle konsept bir yaşam alanı olarak inşa edilen Panula Balat, yaşam alanlarında keyifli dokunuşlara yer vererek, modern mimari esintilerini evinize taşıyor.

Göz Kamaştıran Modern Salonlar

3,10 m kat yüksekliğinde, her mekanı yere kadar cam, iç mimari tüm detayları son derece zarif çözülmüş ferah evler.

Misafirlerinizi Şıklığa Davet Edin

3,10 m kat yüksekliğinde her mekanı yere kadar cam, iç mimari tüm detayları son derece zarif çözülmüş derah evler.

Kullanışlı ve geniş salonlar

Ledli asma tavanlardan dubleks dairelerde 52 m²’ye kadar çıkan geniş salonlar ile rahatı ve lüksü bir arada yaşayacaksınız.

Amerikan Mutfak Tipi Salonlar

İspanyol ve İtalyan marka porselen seramik yer kaplaması ve şık mutfak dolapları ile salonunuz ve mutfağınız arasındaki mükemmel uyumu hissedin!

Mutlu adımları takip edin. Evinizin kapısından adım attığınızda sizi geniş bir vestiyer dolap ve hole döşenmiş 60x120 porselen seramik detaylı zemin, sizi evinizdeki mutluluğa davet ediyor.

İlham Veren Mutfaklar

Kendinizi şımartacağınız ve misafirlerinize özenle hazırlayacağınız yemeklerde, marka ürünler ile donatılmış akıllı mutfağınız size ilham kaynağı olacak.

Güne Mutlu Başlayın

Panula Balat, bir yatak odasından çok prestijli bir yaşam tarzını size sunuyor. Gün boyu güneş alan cepheleri, ebeveyn banyosu, klasikleri içinde tutan detayları, şık ve geniş bir yatak odası güne huzurlu başlamanızın en büyük etkeni.

Giyinme Bölümü

Sizler için her detayı düşündük. Şık ve geniş yatak odalarının içerisinde bulunan giyinme bölümleri sayesinde, her zaman ferah ve düzenli bir yaşam sunuyoruz.

Geleceğin Parlayan Yıldızları İçin Şık Bi' Dokunuş

İster sofistike ister modern, çocuğunuzun hayallerini özgür bırakabileceğiniz tek alan onların odaları. Bırakın, odalarını istedikleri gibi dizayn etsinler, geleceğin yıldızı sizin çocuğunuz olsun.

Çocuk Odası

Renkli rüyalar, renkli hayaller. Hepsi Panula Balat’la gerçekleşecek. Enerjik, eğlenceli çocukların mutluluk noktası!

Banyo

Banyoların içinde yer alan; akrilik duş tekneleri, geniş duşakabinleri ve ayna kaplama banyo dolapları ile estetikliği ve işlevselliği bir arada bulacaksınız.

Ebeveyn Banyosu

Hem şık hem kullanışlı, hayatınızı kolaylaştıracak ebeveyn banyoları ile rahatınızdan ödün vermeden bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Ayrıntılardaki Farkı Keşfedin

Bursa'nın en yeni konut projesi olan Panula Balat'ın mimarisi

Sizi arayalım

GösterGÖSTER
GizleGİZLE