• PDF Kataloğu İndir
  • Projeyi Takip Et

Nitelikli Projelerin, Kalite ile Buluştuğu Nokta

İnşaat sektörünün dinamiklerini içinde barındıran, modern çağın ihtiyaçlarını karşılayan bir şirket, Panula. “Pan” ve “ula” kelimelerinin birleşiminden oluşan Panula, “hayallerini gerçekleştirmeyi bilen, seçkin insanları ortak paydada buluşturan” anlamına gelmektedir. Otomotiv, ısı sistemleri, enerji ve turizm alanlarında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Beyçelik Holding ile bugüne kadar pek çok inşaatı tamamlamış Detay İnş. Ltd.Şti. ortaklığında kurulan Panula İnşaat A.Ş., çağın gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, yaşamınızı kolaylaştıracak her türlü detayı düşünerek, müşterilerine mutlu, huzurlu ve güven dolu bir yaşam sunmayı hedeflemektedir. “Hayatınız ile ilgili hayallerinizi, farklı ve prestijli projeler ile gerçekleştirmek” mottosu ile yola çıkan Panula İnşaat A.Ş., PANULA BALAT projesi ile hayallerinizi yakalama fırsatını size veriyor.

Prestiji Yüksek Bir Yaşam

2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daireleri ile Panula Balat sizi ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyor.

Yaşamın Yeni Merkezi

Panula Balat'ın özgün mimarisi ile konfor ve kaliteyi buluşturuyor, size özel bir yaşam stili ortaya çıkıyor.

Panula Residance

Modadan alışverişe, şık restoranlardan markete her türlü ihtiyacınızı giderebileceğiniz, ulaşımı kolay, açık AVM konsepti, 24 saat güvenlik hizmeti alabileceğiniz, geniş 2+1 ve dubleks dairelerden oluşan PANULA RESIDANCE doğa ve şehri birleştiren felsefesi ile gündelik hayatınızı ayrıcalıklı bir hale getirecek.

Seçkin Mimarisi ve Lokasyonu ile Şehrin Yeni Kimliği

Şehrin değer kazanan bölgesinde inşa edilen proje, kazandıran bir yatırım stratejisi izliyor. Seçkin yaşamları lüks ile buluşturan adımları; komşuluk ilişkilerini, samimiyeti üstün kılan mimari ruhu, bütünüyle bir yaşam kompleksi olma özelliğini taşıyor. Kısacası; yaşamı keyifli kılanların projesi Panula Balat oluyor.

Ayrıntılardaki Farkı Keşfedin

Bursa'nın en yeni konut projesi olan Panula Balat hakkında

Sizi arayalım

GösterGÖSTER
GizleGİZLE